Karın Germe Ameliyatı

Günümüzde insanlar çeşitli nedenlerden kaynaklı kendileri için çeşitli işlemlerde bulunmaktadırlar. Bunların arasında en popüleri ise şüphesiz Karın germe ameliyatı olduğunu söyleyebiliriz. Karın germe ameliyatı, yüzyılımızın en popüler rahatsızlıklarından birisi olan fazla kilodan kurtulma işlemleri arasında yer almaktadır.

Kalça Estetiği

Kalça estetiği günümüzde birçok birey tarafından sıklıkla uygulanan bir işlemdir. Kalçaların güzelliğine ve hoş görünmesine dikkat eden birçok kişi kalça estetiği olmaktadır. Yaşadığımız dönemde birçok kadın düzgün görünümlü, estetik duran bir kalçaya sahip olmak isteyebilir.

Yüz Germe Ameliyatı

Günümüzde gelişen Tıp sayesinde birçok noktada, birçok sorunda oldukça önemli çözümler gün yüzüne çıkmıştır. Şüphesiz bunların arasından en önemli tedavilerden birisi de yüz germe işlemleridir. Halk arasında yüz germe ameliyatı genellikle estetik olarak görünmektedir. Evet, yüz germe operasyonu estetik olarak adlandırılabilmektedir.

Meme Büyütme Ameliyatı

Gelişen teknoloji ve bilim sayesinde bireyler yaşamlarını daha kaliteli hale getirmek, daha özgüvenli hale getirebilmişlerdir. Günümüzde birçok insanın sıklık tercih ettiği operasyonlardan birisi şüphesiz; göğüs büyütme ameliyatı olduğunu söyleyebiliriz.

 

Ameliyatsız Burun Kaldırma

Burun estetiği, günümüzde birçok kadın ve erkek tarafından tercih edilen bir uygulamadır. Genellikle burun estetiği olmak için çeşitli cerrahi müdahaleleri yaptırmak gerekmektedir. Ancak günümüzün gelişen teknolojisi ve bilimi sayesinde ameliyatsız burun estetiği olabilmek mümkündür. Oldukça kısa süren uygulama burun rahatsızlığı çeken birçok bireye derman olmaktadır.

Estetik Ameliyat Yaş Sınırı

Estetik ameliyatlar günümüzün vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Vücudunun çeşitli bölgelerinin görünümünden rahatsızlık duyan bireyler çeşitli estetik operasyonlarabaşvurmaktadır. Kimi zaman da bazı durumlarda estetik operasyonları bir zorunluluk olarak ortaya çıkabilir.

Estetik Ameliyatı Öncesi Yapılan Testler

Estetik ameliyatı, günümüzde en sık tercih edilen cerrahi işlemlerden bir tanesidir. İnsanoğlu doğası ve yapısı gereği kendini her zaman güzel ya da yakışıklı görmek ister. Bu yüzden kimi zaman kusurlu gördüğü çeşitli bölgelerde değişiklik yapmak ya da daha hoş bir görünüme kavuşmak için bedeninde ufak veya büyük değişiklikler yapma isteği duyar.

Burun Estetiği Yan Etkileri

İnsanlar her zaman güzel ve estetik görünmek isterler. Bunu sağlayabilmek için vücutlarınınçeşitli kısımları için farklı işlemler yapılmasını isteyebilirler.Yapılan işlemler arasında en fazla karşılaşılan ve tercih edilen de burun estetiğidir.Burun estetiği uygulaması ileburun bölgesinde güzel ve hoş bir görünüm yaratabilmek mümkündür. Sırf bu sebeplebile birçok kadın ve erkek burun estetiği işlemi gerçekleştirmektedir.

ALLERGAN MEME PROTEZLER HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Merhabalar, 

Bazı Ameliyatlarınız sırasında sizin için kullanılan Allergan marka meme protezleri hakkında ilgili kurumların yaptığı açıklamalar konusunda sizi bilgilendirmek istiyoruz.