DUDAK ESTETİĞİ


Etkili ve doğal görünüm yaratan dudakları yenilemek ve nemlendirmek mümkün

Sonuçlarımdan çok memnunum, arkadaşlarım harika göründüğümü söylüyorlar! Tunç Tiryaki’nin çok yetenekli bir doktor olduğuna inanıyorum. İlk birkaç gün yemek yemek biraz zordu ve hafif rahatsızlık ve şişlik oldu. Gerçek sonuçları görmek zaman alıyor ama ona çok güvendim ve harika dudaklarım oldu.

Realself Hasta Yorumu

’French Lips’’ Tedavisi – Uygulaması


Kadını çekici kılan en önemli detaylardan biridir dudakları. Duyguları, ifadeyi hatta modu yansıtır. Kişiliği gençliği temsil eder. Diğer organlarımız gibi dudaklar da zamanla değişir.

Daha ince, daha kuru bir hal alır, kontürünü ve nemini kaybeder. ‘’French Lips’’ tedavisi/uygulaması tüm bu sorunların çözümünde tercih edilen en doğal yöntemdir

‘’French Lips’’ uygulaması dudaklarınızda hızlı bir değişim sağlar,
etkisi yaklaşık 8 ay sürer.

French Lips Tedavisi – uygulaması Nedir ?

Dudak kontürleri belirginleştirmek, nemini arttırmak ve pürüzsüz bir görünüm sağlamak için hyaluronik asit enjeksiyonu ile yapılan bir uygulamadır. ‘’French Lips’’ için tercih ettiğimiz Hyaluronik asit dolgusu güvenli, vücutta absorbe edilebilen, emilebilir, nem verici özelliktedir. Dudak ve yüz bölgesinde kullanılır ve sonuçlar son derece doğaldır.

‘’French Lips’’ Nasıl Yapılır ?

Öncelikle Dr.Tiryaki ile yapacağınız detaylı görüşmede uygulanacak alan belirlenir. Tedaviye karar verildikten sonra, dudaklar anti septik ile temizlenir ve ağrı olmaması için lokal anestezik krem sürülür. Dr.Tiryaki’nin mikro iğneler kullandığı özel tekniği ile ağrı hissetmeden tedaviniz gerçekleşir.

Enjeksiyonlar yaklaşık 10 dakika sürer,sonrasında momarma olmaması için krem sürülür. Uygulama sonrasında günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.

HASTA YORUMLARI


Dudak Estetiği İçin Bilgi Al


+90 212 282 95 95

Vişnezade, Acısu Sokak No:16/1, 34357

 Maçka/İstanbul

+44 7552 239 903

120 Sloane Street, Chelsea

London SW1X 9BW

+90 212 282 95 95

Vişnezade, Acısu Sokak No:16/1, 34357

 Maçka/İstanbul

+44 7552 239 903

120 Sloane Street, Chelsea

London SW1X 9BW