MORPHEUS 8


Morpheus 8, yüzü ve vücudu yeniden yapılandırmak ve şekillendirmek için kullanılabilen son teknoloji bir uygulamadır.

Morpheus 8 tüm cilt tonlarına uygulanabilir ve cilde ve yağa derinlemesine girerek yaşlanan yüzü veya vücudu daha pürüzsüz ve ipeksi bir görünüme kavuşturur.

Cildi yeniden şekillendirmek için kullanılan ilk ve tek teknoloji olan Morpheus 8 çatlaklar, kırışıklıklar ve ciltteki sarkmalar gibi sorunları tedavi eder. Morpheus 8, genç ve canlanmış bir görünüm için radyofrekans ve mikro iğneleme teknolojileri kullanarak ciltteki kolajeni ve elastini uyarır.

Dr. Tiryaki, her işlemi en iyi ve en doğal şekilde yapan, gördüğüm en iyi plastik cerrah. Hastalarını yapay ya da bir başkası gibi göstermeden genç yaşlarına döndürmeyi başarıyor.

 

Realself Hasta Yorumu

MORPHEUS 8’İN KULLANIM ALANLARI NELERDİR?


  • Akne ve Yaralar
  • Güneşten Dolayı Oluşan Hasarlar
  • İnce Çizgiler ve Kırışıklıklar
  • Ciltteki Sarkmalar
  • Genişlemiş Gözenekler
  • Sağlıksız Cilt Dokusu
  • Çatlaklar
  • Cilt Tonunda Bozulma
  • Göz Altı Sorunları

Morpheus 8, rejeneratif etkilerini artırmak için
PRP veya Exosome uygulamarıyla birleştirilebilir.

Morpheus 8

morpheus8

Morpheus 8 Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Morpheus 8 tedavisi acısız ve ağrısızdır ve klinik ortamında güvenli bir şekilde uygulanabilir. Morpheus 8 tedavisinde anestezik kremlerin prosedürden önce tedavi alanına uygulanması sayesinde hastalar, prosedür esnasında herhangi bir ağrı veya rahatsızlık hissetmez. Cihazın baş kısmındaki benzersiz mikro iğneler yardımıyla cilt üzerindeki mikro kanallardan cildi uyarır. Cilt gençleştirme teknolojisindeki en son gelişme, kademeli radyofrekans enerjisini cilde vererek yenilenme sürecini cildin derin katmanlarından başlatan Morpheus 8 uygulamasıdır.

Morpheus 8 Tedavisinin Etkileri Ne Zaman Görülür?

Hastaların çoğu, Morpheus 8 uygulamasından birkaç gün sonra iyileşmeleri fark etmeye başlar. Gözle görülür değişiklikler uygulamadan 3 hafta sonra belirginleşir. Yeni kolajen ve elastinin tamamen oluşması 6 aya kadar sürebileceği için prosedürden aylar sonra da değişiklikleri fark etmeye devam edebilirsiniz.

Morpheus 8 Tedavisi Kaç Seansta Tamamlanır?

Hastadan hastaya değişse de, uygulamadan hemen sonra hissedilen Morpheus 8 tedavisinin faydaları ortalama 4 hafta sonra gözle görülmeye başlar. Morpheus 8’in başlattığı cilt restorasyonunun sonuçları, cilt hücrelerinin kendilerini yenilediği bu dönemde fark edilir.

Morpheus 8 Tedavisi İçin Uygun Adaylar Kimlerdir?

Cildinde yaşlanma belirtileri, ince çizgileri ve lekeleri olan, cildi güneşin zarar verici ışınlarından zarar görmüş, akne ve akne izleriyle mücadele eden, boynunu, çene altı ve dekolte bölgesini iyileştirmek ve gençleştirmek isteyen ve cildinde çatlaklar olan neredeyse herkes Morpheus 8 tedavisini yaptırabilir.

Morpheus 8 uygulandıktan sonra bakım nasıl olmalıdır?

Klinik ortamda gerçekleştirilen konforlu Morpheus 8 uygulaması sayesinde prosedürden sonra sosyal yaşamınıza kısmen devam edebilirsiniz. Prosedürden sonra tedavi bölgesinde minimum miktarda kızarıklık görünmesi beklenir. Ancak birkaç saat içinde bu kızarıklıklar kendi başlarına yok olur. Uygulama sonrası tedavi edilen bölgeyi güneşten korumak çok önemlidir.

Morpheus 8 prosedürü ne kadar sürer?

Tedavi süresinin uzunluğu öncelikli olarak hedef alanın boyutuyla ilgilidir. Tüm yüze uygulanan Morpheus 8 prosedürü yaklaşık 25 dakika sürebilir. Daha fazla radyofrekans ihtiyacı varsa prosedür 30-40 dakika sürebilir.

HASTA YORUMLARI


MORPHEUS 8 HAKKINDA BİLGİ AL


SIKÇA SORULAN SORULAR


Hyaluronik asit bazlı dolgunun sıklıkla kullanıldığı alanlar:

-Yanak ve elmacık kemiklerine uygulanarak yüzün ideal oranlara sahip hale getirilmesi,
-Nazolabial çizgilere (burun kenarında dudak köşelerine inen çizgilere) uygulanarak bu bölgenin doldurulması,
-Dudak üstü çizgilerinin (sigara çizgilerinin) giderilmesi,
-Göz kenarı çizgilerinin (kaz ayaklarının) azaltılması,
-Kaş ortası çizgilere (kaş çatma çizgisine) müdahale ederek yüzde oluşan kızgın ifadenin yok edilmesi,
-Dudak hacminin arttırılması,
-Göz altının iyileştirilmesi,
-Çenenin yeniden yapılandırılması,
-Burun deformasyonlarının düzeltilmesi,
-Yüz geneline lifting etkisi verilmesidir.

Bu konu hakkında yapılan araştırma sonuçları ile kanıtlanmış bir bulgu olmasa da hamilelerin ve emziren kişilerin dolgu yaptırması önerilmez.

Hyaluronik asit bazlı dolgu işlemi sırasında, uygulama öncesinde kullanılan anestezik kremler sayesinde hiç bir acı ya da ağrı hissedilmez.

Dolgu işleminin yapıldığı gün, spor aktiviteleri, cilt bakımı ve diş tedavisi yaptırılması önerilmez. İşlem sonrasında bir kaç saat makyaj yapılması tavsiye edilmez. İşlemi takip eden gece sırt üstü yatılması tavsiye edilir. Yeme-içme konusunda herhangi bir kısıtlama bulunmaz.

Hyaluronik asit, insan vücudunda bulunan bir madde olduğu için, hyaluronik asit dolgularının alerjik reaksiyon oluşturma riski bulunmaz. Uygulamada önemli olan, doğru doktor tarafından, doğru oranda ve uygun hastaya yapılmasıdır.

Dolgu yaptırmak için belirlenmiş herhangi bir minimum yaş sınırı bulunmamaktadır. Kişinin ihtiyacına ve uzman doktorun görüşüne göre belirlenir.

Düzenli olarak yapılan dolgu, statik kırışıklıkların uzun vadede engellenmesine yardımcı olur.

Dolgu işlemi sonrasında tercih edilen sonuç, kişinin yüz ifadesini değiştirmeyecek doğal sonuçlar elde etmektir.

Işık dolgusu da temelde hyaluronik asit bazlı bir dolgudur.Işık dolgusu yaptıranlar özellikle göz altında çukur olan görünümün düzeltmesini hedefleyen kişilerdir. Işık dolgusu, uygulandığı bölgede göz altına aydınlatıcı bir etki sağladığı için bu isimle anılır. Hyaluronik asit bazlı ışık dolgusunun diğer hyaluronik asit bazlı dolgulardan farkı, yoğunluğu ve çapraz bağlarıdır. Işık dolgusu göz çevresi için özel bileşenler ile üretilmiş bir dolgu türüdür.

Dolgu işleminin fiyatları uygulama yapılan bölge ve kullanılan dolgu miktarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Hyaluronik asit bazlı dolgular ve ücretleri hakkında bilgi ve randevu almak için kliniğimize ulaşabilirsiniz.

+90 212 282 95 95

Vişnezade, Acısu Sokak No:16/1, 34357

 Maçka/İstanbul

+44 7552 239 903

120 Sloane Street, Chelsea

London SW1X 9BW

+90 212 282 95 95

Vişnezade, Acısu Sokak No:16/1, 34357

 Maçka/İstanbul

+44 7552 239 903

120 Sloane Street, Chelsea

London SW1X 9BW